Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2986

Счупен капак на шахта на тротоар

Начало
12.03.2024
ID:
2986

Друго

Подаден от: Йорданка Калчева

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Генерал адютант К. Манзей“ 30, 9304 Добрич, България

Описание: На тротоара на ул. "Генерал Манзей" №30 е счупен капак на шахта и има опасност някой да падне вътре. Шахтата вероятно е на мобилен оператор и очаквам да препратите сигнала ми към него.


Статус: Приключен
Подаден от: Йорданка Калчева

Оценка: 0 от 0 потребител