Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2989

Нерегламентирано сметище опасност от зараза.Котешка колония ,която се поддържа видно от човешки индивид

Начало
12.03.2024
ID:
2989

Боклук/сметище

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: Жк.Добротица бл2

Описание: Нерегламентирано сметище,което е направено със цел да се размножават котки от някого.Същото е направено под една от терасите на блока.Страхотна воня и шум.ДЕНОНОЩНО.Това също е предпоставка за започване на зараза.Играят доста деца около блока,ходят да се врът при котките.Моля вземете мерки,незабавно.Благодаря.Имам и снимки,но не мога да ги кача.


Статус: Приключен
Подаден от: Иван Иванов

Оценка: 1 от 1 потребител