Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2992

Пропаднал асфалт

Начало
13.03.2024
ID:
2992

Улична дупка

Място/адрес: ж.к. Балик, 63В, 9303 Добрич, България

Описание: Здравейте, на посоченото място е пропаднал асфалта точно до шахтата и създава трудност при преминаване. Моля за реакция!


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 2 потребителя