Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2995

ПРОПАДАНЕ ОТ СКЪСАНА УЛИЧНА КАНАЛИЗАЦИЯ

Начало
14.03.2024
ID:
2995

Подаден от: Сашо Карабельов

Място/адрес: ж.к. Балик, 63Б, 9303 Добрич, България

Описание: Най-после се отвори причината за сигнал № 2850 от 20.01.2024 г.! От месеци със съседите пишем, че канализацията пред бл.63, ЖК „Балик“ е скъсана и водата дълбае галерии под земята, но никой не ни вярва. Или, по-скоро се правят че не ни вярват, защото така им е по-изгодно. На снимките - изглед от улицата пред блока. Това е отсечката от ул. „Орфей“ към училище „Любен Каравелов“. Дупката изглежда малка, но отдолу дебне цяла пещера! Сега ще чакаме да погълне някой автомобил, та дано някои от отговорните лица се сетят да вземат мерки.


Статус: В процес
Подаден от: Сашо Карабельов

Присъединени: 1