Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2996

пропаднали тротоарни плочи

Начало
16.03.2024
ID:
2996

Свлачище/пропаднал път

Място/адрес: ж.к. Дружба II, ж.к. Дружба ІІ 18З, 9305 Добрич, България

Описание: Тротоарите пред входовете а б в г д е на блок 14 бяха разкопани от фирма Арес газ за газов тръбопровод преди пет години Не ги възтановиха„ от 144 апартамента два три ползват газ Супер икономическа изгода Мина санирането на блока отново не се възстановиха плочите Нужни са 500 плочки и фугиране . Пет ПЕЕЕЕЕЕЕТ години ходим в Лепкава КАЛ.Благодарим че след повече от 30 години локвите пред блока са запълнени с асвалт.


Статус: В процес

Присъединени: 0