Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 2997

Нерегламентирано изхвърляне на отпадъци

Начало
17.03.2024
ID:
2997

Боклук/сметище

Място/адрес: GQPW+RQ Добрич, България

Описание: Сметище по богдановски път. Моля да бъде почистено и да бъдат взети мерки за предотвратяване на други такива граждански постъпки.


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител