Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 2998

Опасни дървета, жива стена пред прозорците на жилището ми

Начало
17.03.2024
ID:
2998

Друго

Място/адрес: Гр.Добрич ул. Христо Смирненски 8, вх.б

Описание: Съседът ми от 3-я етаж, над мен: /аз съм на първия/ засади големи дървета- тисове, които са над 2 метра на 1,5 м. от терасата ми и прозорците на жилището ми, така че в къщи не влиза никаква светлина. Имам вече мухъл по стените и в шкафовете. Моля за премахването на тази жива стена! Моля за ваша проверка и съдействие!


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител