Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3000

Проверка на ограда

Начало
18.03.2024
ID:
3000

Друго

Подаден от: Валентин Костов

Място/адрес: ж.к. Балик, ул. „Орфей“ 1А, 9303 Добрич, България

Описание: Построена ограда с бариера на посоченото място върху картата, оградата минава изцяло и през тротоарна площ и по КК - улица, които се водят на Общината. Моля за проверка по случая.


Статус: Приключен
Подаден от: Валентин Костов

Оценка: 0 от 0 потребител