Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3001

Бях нападнат от 2 кучета

Начало
18.03.2024
ID:
3001

Подаден от: Стоян Георгиев

Място/адрес: ж.к. Балик, 5А, 9303 Добрич, България

Описание: На 18.03.2024 сутринта бях нападнат от 2 големи кучета докато излизах от гараж и паркинга на бл. 5 управляващ велосипед. Въпросните кучета бяха легнали на поляната до вх. А, и ме подгониха, по ул. Орфей , опитвайки се да им избягам трябваше да свия в централната част на пътя където автомобил светло син автомобил Форд нямаше как да свие повече и мина опасно близо до мен. Всичко това създаде живото застрашаваща ситуация за мен: да бъда нахапан от въпросните кучета, да ме съборят от велосипеда, или да се блъсна челно в горе упоменатия автомобил. Целия инцидент беше заснет с 2 камери предна и задна намиращи се на велосипеда и при желание от вас можете да го погледнете на: https://youtu.be/IRSKWSdEaSM https://youtu.be/fNXSgkc8E0c


Статус: В процес
Подаден от: Стоян Георгиев

Присъединени: 0