Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 3002

Дупки!

Начало
18.03.2024
ID:
3002

Подаден от: Живко Петров

Място/адрес: ж.к. Дружба IV, 62В, 9305 Добрич, България

Описание: Целия жилищен комплекс Дружба 4 е осеян в дупки!!!! + Нова огромна дупка след ремонт на ВиК! Моля ви да вземете мерки и да се ремонтират в най-кратки срокове Оставка на разположение!


Статус: В процес
Подаден от: Живко Петров

Присъединени: 3