Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 3003

Осветление

Начало
18.03.2024
ID:
3003

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Живков Петров

Място/адрес: ж.к. Дружба IV, 62Б, 9305 Добрич, България

Описание: На Дружба 4 уличното осветление е крайно некачествено и не се осветяват алеите. Моля да вземете мерки в най-кратки срокове! Оставам на разположение


Статус: В процес
Подаден от: Живков Петров

Присъединени: 0