Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3004

Легнали полицаи на ул.Д.Ковачев

Начало
18.03.2024
ID:
3004

Въпрос

Подаден от: Светлин Стойчев

Място/адрес: Димитър Ковачев

Описание: Здравейте, Моля за съдействие, във връзка със зачестили ПТП на ул. Д.Ковачев. Възможно ли е да бъдат поставени два легнали полиця на две ключови пешеходни пътеки. Става въпрос за пешеходната пътека, която води към ДС-Хоум и магазин Била и пешеходната пътека до спирката на градския транспорт, в непосредствена близос до денонощна будка за цигари и алкохол. И двете пешеходни пътеки са често използвани от пешеходци, но трафика по ул.Д.Ковачев е много интензивен и поради добрата пътна настилка много недобросъвестни водачи на МПС шофират с не съобразена скорост. През последните години имаше някол тежки ПТП, за щастие без човешки жертви. Надявам се да бъдат предприети мерки за обезопасяване на посочения пътен участък преди да е заплатена най-високата цена човешки живот.


Статус: Приключен
Подаден от: Светлин Стойчев

Оценка: 5 от 1 потребител