Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3006

Здравейте.Явно вашите инспектори не са гледали където трябва .Кашоните не са мръднали под терасата

Начало
19.03.2024
ID:
3006

Боклук/сметище

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: Жк.Добротица бл2 вх б ап7

Описание: Бях подал сигнал за боклуци.


Статус: Приключен
Подаден от: Иван Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

20.03.202413:41

Съгласно чл.6, ал.1 от действащата "Наредба за поддържане и опазване на чистотата и управление на отпадъците на територията на Община град Добрич" всички лица, собственици, ползватели и/или обитатели на самостоятелни обекти или на части от тях в сградите в режима на етажна собственост са длъжни да почистват и поддържат площите в границите на урегулирания поземлен имот /УПИ/ съм съответната сграда.


Всички видове сигнали