Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3007

Здравейте.Възможно ли е да се направи прочистка на участъка ,между бл.2 бл.53и бл1 на Албенска Добротица всичко е бутрясало а между дърветата се образува мини сметище.

Начало
19.03.2024
ID:
3007

Друго

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: Жк.Добротица бл2

Описание: На вниманието на общинарите.Моля да бъде направена прочистка на парцела който се намира между бл.2,бл.53,бл.1 на Албенска Добротица.Всичко е бутрясало и даже между дърветата се образува мини сметище.Скоро беше направена прочистка до детската градина и трафопоста,но този парцел беше пропуснат.Благодаря.Надявам се че,скоро ще вземете мерки


Статус: Приключен
Подаден от: Иван Иванов

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

11.04.202409:09

Във връзка с Ваш сигнал, Ви уведомявам, че терена, който визирате в сигнала ще бъде предвиден за почистване от храстова и дървесна растителност. Предвид голямата площ и труднодостъпния терен, дейностите ще бъдат предвидени за изпълнение след края на летния сезон, по време на покой на растителността.


Всички видове сигнали