Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 301

Сигнал №301

Начало
24.10.2017
ID:
301

Неправилно паркиране

Място/адрес: ул. „Отец Паисий“ 35, 9300 Добрич Център, Добрич, България

Описание: Тротоара пред блоковете, намиращи се от училище Вапцаров до кръстовището на ул.Отец Паисий и бул. Добруджа, са превърнати в паркинг. Това е постоянно явление, заедно с паркирането на пешеходната пътека, която е в непосредствена близост. Аз, както и много други майки с колички, трябва да слизам на пътното платно, защото е невъзможно да се мине с бебешка или инвалидна количка. Молбата ми е да се вземат мерки. 2-3 акта не вършат набора. Благодаря за отделеното време.


Статус: В процес

Присъединени: 0