Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3010

Сигнал за опасно дърво

Начало
20.03.2024
ID:
3010

Паднало дърво/билборт

Подаден от: Дияна Смокова

Място/адрес: гр.Добрич, ЖК Дружба 2,бл 14- Ветеринарна клиника

Описание: Уведомяваме Ви , че пред вет.клиника "СС- ВЕТ" гр.Добрич, с адрес- ЖК" Дружба" бл.14 има огромно многогодишно дърво- чинар; което представлява заплаха за клиниката и преминаващите жители. Надяваме се , че компетентните органи ще огледат опасното дърво и ще вземат необходимите мерки, за да няма пострадали


Статус: Приключен
Подаден от: Дияна Смокова

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

11.04.202409:08

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място, Ви уведомявам, че дървесния вид от род Чинар, разположен пред ветеринарната клиника, се намира в много добро здравословно състояние, има оптимални размери, няма наличие на гнилостни или фитопатогенни вредители и не представлява опасност.


Всички видове сигнали