Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3011

Паднал стълб от уличното осветление

Начало
21.03.2024
ID:
3011

Паднал електрически стълб

Подаден от: Йордан Йорданов

Място/адрес: кръстовище ул.Захари Стоянов и ул.Панайот Хитов

Описание: Паднал стълб от уличното осветление и висящи кабели с напрежение


Статус: Приключен
Подаден от: Йордан Йорданов

Оценка: 5 от 1 потребител