Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3015

Паркинг/платено паркиране/бариера

Начало
25.03.2024
ID:
3015

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Княз Дондуков“ 2В, 9300 Добрич, България

Описание: Здравейте, запитването ми е свързано с паркирането на колите на живущите от целият блок по ул. Княз Дондуков 2, входове А, Б и В. За 3-те входа с над 40 апартамента плюс над 10 обекта с различна търговска дейност към приземния етаж на целият блок разполагаме с 12 гаража + в най-добрия случай 10 парко места, физически е невъзможно живущите да паркираме където и да е около блока. "паркинга" за койото пиша се намира зад блока на ул. Княз Дондуков 2 по точно зад вход Б и В. Бариера ли да сложим или можем да си заплатим за паркоместа? Към кого да се обърнем за съдействие? Често влизаме в саморазправа за паркираните коли, често колите ни са надрани или ударени от всеки, който паркира на този паркинг НЕживущ в сградата. Моля за съдействие. Благодаря.


Статус: В процес

Присъединени: 1