Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3016

Разместени стълби към подлез

Начало
25.03.2024
ID:
3016

Опасна сграда/подлез

Подаден от: Светлин Стоянов

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Отец Паисий“ 21, 9300 Добрич, България

Описание: Разместени стъпала към подлеза в края на ул.Гоце Делчев до пазара. С малко усилия могат да се наместят преди да са се натрушили или "изчезнали". Оставине така има голяма опасност човек да падне и да пострада. Приложено снимки на стъпалата.


Статус: Приключен
Подаден от: Светлин Стоянов

Оценка: 5 от 1 потребител


История на промените

17.04.202409:21

След направен обстоен преглед на стъпалата на горе посочения подлез от служители на Община град Добрич се установи размествания на стъпалата на подлеза и липсващи решетки на линейния отводнител преди подлеза. Община град Добрич възложи на ОП "Комуналстрой" да извърши ремонт на разместените стъпала и на решетките на линейния отводнител. Надяваме се, че с предоставената информация сме успели да Ви бъдем полезни и Ви уверяваме, че поставените от Вас проблеми остават в полезрението за контрол и изпълнение от страна на общинска администрация.


Всички видове сигнали