Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3018

Счупен / Липсващ капак на шахта

Начало
26.03.2024
ID:
3018

Подаден от: Христо Христов

Място/адрес: Север 1, ул. „Отец Паисий“ 110, 9301 Добрич, България

Описание: Единия от капаците е счупен, а друг липсва. Отваря се огромна дупка, която е опасна за автомобилите и пресичащите пешеходци. Освен това цялото платно е в големи дупки виждащи се от снимките. Благодаря предварително!


Статус: В процес
Подаден от: Христо Христов

Присъединени: 0