Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3020

Изоставен автомобил- трети опит

Начало
26.03.2024
ID:
3020

Неправилно паркиране

Място/адрес: Улица Христо Смирненски 9

Описание: Здравейте за трети път. Пиша пак във връзка с едно изоставено Пежо с номер ТХ4388АК на паркинга пред блока на Христо Смирненски 9. През януари получих отговор, че се очаква заповед на кмета за принудително преместване, днес е 26.03, а колата още си седи и пречи. Моля Общината все пак да си свърши работата и да я премести. Благодаря!


Статус: В процес

Присъединени: 0