Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3021

Осветление

Начало
26.03.2024
ID:
3021

Неработещо осветление/светофар

Подаден от: Доротея

Място/адрес: Ул.Искър 28

Описание: Здравейте,искам да подам сигнал за липсващо осветление намиращо се на ул.Искър 28/до детската градина/. Тези лампи,които осветяват пътя са през стълб.Този стълб,който трябва да осветява ул.Искър 28,има липсваща лампа и е недостатъчно осветена улицата.Има малки деца,които играят на улицата и има опасност за тях ,при неосветените части на улицата. Освен децата,които играят минават постоянно хора от там и е много неприятно да се движиш по неосветената улица през нощта. Нужно ли е хората от съседните къщи да осветяват от части улицата,за да се движи нормално човек?! Молим за Вашето съдействие и компетентност! Този проблем е от много време!


Статус: В процес
Подаден от: Доротея

Присъединени: 1