Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3022

сметище

Начало
27.03.2024
ID:
3022

Боклук/сметище

Място/адрес: 9302, ж.к. Добротица, 9302 Добрич, България

Описание: На вниманието на общинарите.Моля да бъде направено прочистване на парцела който се намира пред ,бл.15 на Албенска Добротица до баничарница .Всичко е бутрясало и между дърветата се образува има няколко мини сметища..Надявам се че,скоро ще вземете мерки


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

09.04.202409:36

Във връзка с подадения от Вас сигнал Ви уведомяваме, че същият е препратен към сметопочистващата фирма. Съгласно чл. 8, ал. 1 от действащата Наредба за управление на отпадъците и поддържане на чистотата на територията на Община град Добрич, всички лица собственици и ползватели на недвижими имоти или части от тях, са длъжни да почистват и поддържат чистотата в сградите/ незастроените части от имотите/дворовете и определените прилежащи територии.


Всички видове сигнали