Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3024

Аварийно запълване на дупки

Начало
27.03.2024
ID:
3024

Улична дупка

Подаден от: Петранка Борисова Димитрова

Място/адрес: ул. Железничарска 5

Описание: От отговор на предишен мой сигнал разбрах, че ул. Железничарска е включена като довеждаща инфраструктура до предвидения за изграждане индустриален парк в близост до нея. Това е дългосрочен проект, а по улицата от номер 5 до номер 7 има изключително дълбоки дупки на цялата ширина на улицата. Моля за вашето съдействие за аварийно запълване на тези дупки, в които вече има спукана гума на автомобил и откачена броня на друг.


Статус: Приключен
Подаден от: Петранка Борисова Димитрова

Оценка: 1 от 1 потребител