Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3026

Саниране по стара програма?

Начало
28.03.2024
ID:
3026

Подаден от: Явор Панайотов

Място/адрес: Жк.Дружба 1 бл.10

Описание: Кога ще започне санирането на блоковете с номера 10 и 8 ,които се отказахме от новата програма ,с уверението ,че за нашите блокове им пари и проекта ще започне на пролет .Днес е 28 март вече от седмица официално е пролет . Благодаря+


Статус: В процес
Подаден от: Явор Панайотов

Присъединени: 0