Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 3027

‼️ДВЕ ОГРОМНИ ДУПКИ‼️

Начало
28.03.2024
ID:
3027

Подаден от: Александър Василев

Място/адрес: Рилци, 71 188, 9307 Добрич, България

Описание: ‼️Дупките се намират на Бул.Добруджа 188 моля да се обърне внимание защото не може да се стои цялата къща се тресе от огромните камиони които преминават вътре всичко се мърда моля за внимание ‼️ Не мога да прикача снимката .. Очаквам отговор БЛАГОДАРЯ ❗️


Статус: В процес
Подаден от: Александър Василев

Присъединени: 0