Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 3030

предложение

Начало
29.03.2024
ID:
3030

Подаден от: Петко Петков

Място/адрес: 9311 - Добрич

Описание: Здравейте, искам да направя предложение за парк "ИЗВОРИТЕ" който се намира в кв. Рилци. понеже от дълги години нищо хубаво и красиво не се е правило в този изоставен от управляващите квартал, мисля, че е крайно време да обърнете малко внимание и за нас живущите в този квартал. Имаме една чудесна територия , за жалост неизползваема и загиваща. На територията на парка има доста извори които няма на къде да се оттичат и по този начин заблатяват голяма част от парка, и всичко това дава възможност на най различни видове насекоми да се размножават и да застрашават нашето здраве. Идеята която искам да споделя с вас е всичката тази вода да се одвете и събере на едно място като се направи изкуствено езеро, и от там тя да продължи пътят си по естествения канал който за целта също трябва да се почист


Статус: В процес
Подаден от: Петко Петков

Присъединени: 16