Сигнали в Добрич днес

В процес 1033 Приключени 1524

Сигнал № 3032

Детска площадка

Начало
29.03.2024
ID:
3032

Опасна детска площадка

Подаден от: Йорданка Ненкова

Място/адрес: Дружба 4,бл.62

Описание: Здравейте, съоръжението на детска площадка пред блок 62 на Дружба 4 е пред разпадане.Като покрива на къщичка е разрушен наполовина и е възможно да падне. Може ли да се извърши оглед и ремонт на площадката, тъй като там все пак играят не малко деца? Не мога да прикача снимки, поради голям размер, иначе мога да предоставя такива. Благодаря!


Статус: В процес
Подаден от: Йорданка Ненкова

Присъединени: 0