Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3034

Достъп на коли със специален режим до жилищен блок

Начало
29.03.2024
ID:
3034

Друго

Подаден от: Марияна Шестакова

Място/адрес: ул. Калиакра бл 54 или Студентски общежития 4 и 5

Описание: Здравейте! Наскоро е закупен имот до блока в който живеем, а той е на адрес:Студентски общежития 4 и 5 или гражданите в града го познават като ул. Калиакра 54. Ако новия собственик загради или застрои сграда в близост до блока, няма как да да достигне кола със специален режим (линейка или пожарна). Силно сме притеснени всички в блока. Моля, за някакво действие или отговор от ваша страна! Прилагам снимка кадастара на закупения имот.


Статус: Приключен
Подаден от: Марияна Шестакова

Оценка: 0 от 0 потребител