Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3036

Опасни липи

Начало
30.03.2024
ID:
3036

Подаден от: Маги Дончева

Място/адрес: ул.Кубадин

Описание: Опитах около 20 пъти да пусна жалба на сайта! Уви! И така :КОГА липи ,без корени и неокастрени от повече от 10г.по ул.Кубадин и ул.Отец Паисий ще бъдат окаснрени до корона или отстранени ??Има паднали от буря или при инцидент няколко вече! Това са адски оживени улици! Скоро се сгромоляса едно пред клуба на пенсионера! Моля преди началника Даскалов да уведомите друг , които МОЖЕ да реши проблема! Благодаря ви!Пазя си отговорите от страна на общината,че не са опасни дърветата!


Статус: В процес
Подаден от: Маги Дончева

Присъединени: 0