Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3037

Изрязване на дърво, клони от друго дърво и храсти до жилищен блок

Начало
01.04.2024
ID:
3037

Друго

Място/адрес: гр.Добрич, ж.к.Балик, ул.Орфей, бл.21, вх.Б

Описание: Молим за изрязване на дърво, изрязване на клони от друго дърво пред вход Б и храсти отстрани на блок 21 (до вход А), ул.Орфей, ж.к.Балик, гр.Добрич. Молим да ни сигнализирате предварително за деня на извършване на дейностите, за да осигурим жител на входа, който да покаже горните обекти.


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

11.04.202409:10

Във връзка с Ваш сигнал и извършен оглед на място, Ви уведомявам, че дървесните видове разположени пред жилищната сграда се намират в добро здравословно състояние, имат отстояние от фасадата и не представляват опасност. Храстите източно от блока не възпрепятстват подхода и няма предпоставка за изрязване или кастрене.


Всички видове сигнали