Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3039

Разбит тротоар

Начало
02.04.2024
ID:
3039

Друго

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Панайот Волов“ 18, 9300 Добрич, България

Описание: Премахнати и изхвърлени тротоарни плочки, разбит тротоарен цимент, за направата на градинка. От собсвениците на адрес: ул. Панайот Волов 18


Статус: Приключен

Оценка: 0 от 0 потребител