Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3040

Жалба за системно рзбиване на тротоар и превръщането му в частна градинка

Начало
02.04.2024
ID:
3040

Друго

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Панайот Волов“ 18, 9300 Добрич, България

Описание: Семейството /Снежана, Марин и Ирина/ живющи на ул. Панайот Волов 18 в гр. Добрич системнои целенасочено разбива тротоара, вади и изхвърля тротоарни плочи и превръща общинския терен в частна градинка. На 01.04.2024 същите с вандалски акт начупиха отново цимента на въстановената тротоарна настилка, /приложени снимки/ за да поставят оградка на т.н. частна градинка /приложени снимки/. Пред вход на същия имот от повече от година има складирани стройтелни отпадъци и боклуци /приложени снимки/ възпрепятстващи нормалното използване на тротоара по предназначение от преминаващи хора. Разнитите и премахнати тротоарни водят до поява на влага и пропадане на гаражите в съседство. Уверени сме, че ще съдействате за отсраняването на този проблем. С уважение инж. И. Ангелов


Статус: Приключен

Оценка: 1 от 1 потребител