Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3041

Сигнал за две умрели котки, коитостоят от дни по тротоара.

Начало
02.04.2024
ID:
3041

Място/адрес: ж.к. Добротица, ул. „ж.к. Добротица" 39В, 9302 Добрич, България

Описание: В кв. Добротица на тротоара до строежа на новата църква и паркинга от три дни стои трупа на умряла котка. Този тротоар е единствен и се налага всички да подбягват със запушен нос. На отсрещната страна на пътя няма тротоар. Хората заобикалят и се движат по пътното платно. Малко по нататък, в храстите срещу паркинга на магазин АБЦ има още една умряла котка. Миналата година трупът на едно куче стоя там с месеци докато се саморазложи. Отврат беше.


Статус: В процес

Присъединени: 0