Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3042

Кучета

Начало
02.04.2024
ID:
3042

Подаден от: Магдалена Стоянова

Място/адрес: Гр.Добрич, жк.Балик,бл.14

Описание: Здравейте, пред блок 14 квартал Балик има много бездомни кучет ,който представляват опаснос за жителите на блока.Кучетата са агресивни нападат деца и възрастни. Възпрепятстват работата на държавните служители.


Статус: В процес
Подаден от: Магдалена Стоянова

Присъединени: 0