Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3045

Нередност

Начало
04.04.2024
ID:
3045

Място/адрес: Ул. Оборище 20 А

Описание: На същия адрес се строи голяма двуетажна къща със застроена площ над 100кв.м в основите. Считам, че къщата няма необходимите книжа, тъй като няма никакви колони, стъпки - здрава, неиздържана строителна конструкция. Считам, че къщата е опасна за съседните имоти и преминаващи граждани.


Статус: В процес

Присъединени: 0