Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3047

Опасно дърво

Начало
05.04.2024
ID:
3047

Друго

Подаден от: Цветанка Илиева

Място/адрес: Добрич Център, бул. „25-ти Септември“ 25Д, 9300 Добрич, България

Описание: Опасно наклонено дърво, при по-силен вятър може и да падне


Статус: Приключен
Подаден от: Цветанка Илиева

Оценка: 0 от 0 потребител