Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3048

Изсъхнало дърво

Начало
05.04.2024
ID:
3048

Друго

Подаден от: Евгени

Място/адрес: Независимост № 2

Описание: Здравейте ! Пред обекта , който стопанисваме има дърво , което най-вероятно е изсъхнало . Тревожи ни , че при по-силен вятър дървото ще падне върху обекта. Миналата година имахме такъв случай , дърво нахождащо се непосредствено до сегашното, което описвам , при буря падна на козирката на обекта , а именно Игр. зала "УинБет"


Статус: Приключен
Подаден от: Евгени

Оценка: 5 от 1 потребител