Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3049

УЖАСЕН ПЪТ

Начало
05.04.2024
ID:
3049

Улична дупка

Подаден от: Евгени Хаджиев

Място/адрес: ул. Екзарх Антим 1-ви

Описание: Здравейте ! Не знам до колко сте запознати , но улицата на която живеем , а именно Екзарх Антим 1-ви , успоредна на бул. Добруджа 11 е в МЕКО казано , потресаващо състояние. Моля, при възможност КОМПЕТЕНТЕН ОТДЕЛ да обърне внимание. Също , моля да се вземе предвид , че улицата е в централна градкса част, предвид , че до скоро се поправяха и асфалтираха малки улици из кв. Балик и т.н.


Статус: Приключен
Подаден от: Евгени Хаджиев

Оценка: 5 от 1 потребител