Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3052

Улица без път, без тротоар, без отводняване и канализация

Начало
07.04.2024
ID:
3052

Наводнена улица/подлез

Подаден от: Ясим Узун

Място/адрес: Добрич Център, ул. „Ерма“ 4А, 9300 Добрич, България

Описание: Улица във много лошо състояние, пълна със дупки и неравности. Не е ремонтирана по никакъв начин от 30 години. След всеки дъжд се наводнява няма къде да се стъпва отводняването става във мазите на жилищните кооперации. Поради липса на асфалт шахтите са със ниво 10см над нивото на земята и не поемат по никакъв начин водата. Това е улица на европейски град без асфалт, без отводняване, без тротоари без никаква поддръжка.


Статус: Приключен
Подаден от: Ясим Узун

Оценка: 1 от 1 потребител