Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3055

Сеч

Начало
08.04.2024
ID:
3055

Нерегламентирана сеч

Подаден от: Станислава

Място/адрес: Добрич, ул. Цар Калоян 1

Описание: За втори път изпращам сигнал за незаконна сеч ...до момента са изсечени 3 огромни кестена...цялата улица ли трябва да се оголи, за да се заемат някакви мерки. Настоявам за отговор и обратна връзка


Статус: Приключен
Подаден от: Станислава

Оценка: 1 от 1 потребител