Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3057

Контейнер за отпадъци

Начало
08.04.2024
ID:
3057

Друго

Подаден от: Ауто бис 2017 ЕООД

Място/адрес: Ул. Ан. Стоянов 67 (Хепи Колор)

Описание: Моля за подмяна на контейнера за отпадъци. Автомобилът, който изхвърля отпадъците му “ изтървала” хидравликата и за пореден път чупи колелото на контейнера .Ние сме автосервиз и многократно го ремонтираме , но вече не подлежи на ремонт.


Статус: Приключен
Подаден от: Ауто бис 2017 ЕООД

Оценка: 0 от 0 потребител