Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3061

Жалба

Начало
09.04.2024
ID:
3061

Подаден от: Илиян Ангелов

Място/адрес: Червената пръст, ул. „8-ми март“ 14, 9305 Добрич, България

Описание: До г-н Йордан Йорданов Кмет на Община град Добрич ЖАЛБА От Илиян Стоянов Ангелов Гр. Добрич, ул. „Осми март“ №12 Тел: 0898 76 78 70 Уважаеми г-н Йорданов, На 06.01.2023г. по ул. „Осми март“ пред №12 и №14 беше отстранена водопроводна авария от служители на „В и К Добрич“ АД. Вследствие на ремонта пътната настилка е разрушена и повече от година „В и К Добрич“ АД не предприема мерки по възстановяване на настилката. Дупките са огромни и при всяко преминаване на автомобили или камиони къщите ни се тресат, а камъните с които са запълнени въпросните дупки се разпиляват. Двете „дупки“ са непосредствено пред гаражите и портата на №14. Улица „Осми март“ е в окаяно състояние след водопроводни аварии и до този момент уличната настилка не е възстановена никъде. Ува


Статус: В процес
Подаден от: Илиян Ангелов

Присъединени: 0