Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3062

Опасен дървен стълб

Начало
09.04.2024
ID:
3062

Друго

Подаден от: Владимир Петров

Място/адрес: Ул. Велико Търново 6

Описание: Стълба е опасен и всеки момент може да падне. Той е неизползваем и е желателно да се премахне сега по време на ремонта на улицата и тротоара.


Статус: Приключен
Подаден от: Владимир Петров

Оценка: 5 от 1 потребител