Сигнали в Добрич днес

В процес 1035 Приключени 1527

Сигнал № 3071

НУЖДА ОТ ПОВЕЧЕ ЛЕГНАЛИ ПОЛИЦАИ ПО УЛ. ДИМИТЪР КОВАЧЕВ

Начало
10.04.2024
ID:
3071

Предложение

Подаден от: Григор Желев

Място/адрес: ж.к. Балик, ул. „Оп. Димитър Ковачев“ 38А, 9303 Добрич, България

Описание: Уважаеми, Попаднах на въпрос от 18.03.2024 / ID: 3004 на друг гражданин живущ в района на ул. ОП Димитър Ковачев и предлагам допълнение. Моля за съдействие, във връзка със зачестили ПТП на ул. Д. Ковачев и голям шум от сериозна несъобразена скорост и през нощта. Предлагам да бъдат поставени общо 4 легнали полицая през ~100 метра: (1) на две ключови пешеходни пътеки на кръстовището на DS-Home и Билла , (2) спирката на градския транспорт, в непосредствена близос до денонощна будка за цигари и алкохол, (3) около кръстовището с ул. Ясна Поляна и (4) училище Волов. Шофьор съм, но има други, които сериозно злоупотребяват със скоростта заради чудесното състояние на асфалтовата настилка. Ако удовлетворите въпроса ми, ул. ОП Дим. Ковачев ще стане по-тиха (и през нощта!) и безопасна за преминаване


Статус: Приключен
Подаден от: Григор Желев

Оценка: 1 от 1 потребител