Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3072

Градски парк

Начало
11.04.2024
ID:
3072

Замърсяване на въздуха/индустриална миризма

Подаден от: Светлана Колева

Място/адрес: Градски парк

Описание: 11.04.2024г., 06:46 ч, в началото на градски парк се извършва пръскане на тревните площи против вредители. Чудесно. Адмирации. Но по това време много хора вече са в парка, на разходка, с кучета, отивайки на работа. Аз лично изчаках за малко настрани, но миризмата бе много силна и минах през остатъчния облак от препарат, поради липса на алтернативен път. Моля, тази дейност да се извършва в по-ранен час. И може би трябва да се помисли за трасиране и райониране на участниците, които ще се пръскат и в деня по този път да има указателни табели. Навярно звучи претенциозно, но щом моята глава ражда схема, значи и нечия друга може, с малко повече съобразителност. Все пак това е отрова, поне в момента на пръскане. Аз си пръскам дръвчетата с маска и предпазни средства, каквито имаха двама от тях.


Статус: В процес
Подаден от: Светлана Колева

Присъединени: 0