Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3075

Запитване

Начало
11.04.2024
ID:
3075

Друго

Място/адрес: Комплекс "Изида "

Описание: Здравейте, преди време ви писах, относно лица продаващи захарен памук пред комплекс Изида в градски парк. Лицата са без разрешителнэ за продажба. Мисля, че не е редно всички да си плащат задълженията, а други да се възползват и да не плащат. Тэвй се случва вечер след 16:30часа ,ВСЯКА ВЕЧЕР. Моля за съдействие.


Статус: Приключен

Оценка: 3 от 1 потребител


История на промените

26.04.202408:38

На 16.04.2024 г., 22.04.2024 г. и на 24.04.2024 г. служители на общинска администрация извършиха проверки в Градски парк "Свети Георги", във връзка с нерегламентирана продажба на захарен памук. Проверките са извършени след 16:30 часа, както сте посочили в сигнала. И при трите извършени проверки не се установиха лица, извършващи продажба на захарен памук.


Всички видове сигнали