Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3076

Асфартиране на III път в Лозята

Начало
12.04.2024
ID:
3076

Улична дупка

Място/адрес: Гаази Баба, ул. „Път III“ 7a, 9305 Добрич, България

Описание: Времето вече е много добро и кога предполагате, че може да започне асфалтирането на долната част на ул. III-ти път? В проекта влиза ли и асфалтиране на Y-образното кръстовище при детската ясла, защото тези зони са нормално проходими едиствено за големи джипове.


Статус: Приключен

Оценка: 3 от 1 потребител