Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3078

Неправилно паркиране на МПС

Начало
15.04.2024
ID:
3078

Неправилно паркиране

Подаден от: Елена Пецова-Ганчева

Място/адрес: Добрич Център, бул. „3-ти март“ 43А, 9300 Добрич, България

Описание: От една седмица паркират това МПС върху тревните площи до спирката на бул.Трети Март пред блок 43.


Статус: Приключен
Подаден от: Елена Пецова-Ганчева

Оценка: 0 от 0 потребител