Сигнали в Добрич днес

В процес 1034 Приключени 1527

Сигнал № 3079

Музикант до фонтана

Начало
15.04.2024
ID:
3079

Въпрос

Място/адрес: пл. Незаисимост, 7

Описание: Здравейте. Трябва ли всяка година да подавам сигнал за музиканта, който се настанява до фонтана и свири през целия работен ден? Както предполагам знаете, звукът се вдига нагоре и ние работещите в околността не можем да работим нормално, не можем да говорим служебно по телефона, не можем да провеждаме срещи понеже не се чуваме от шума на акордеона.Има ли издадено разрешително с параметри, определящи изявата му?


Статус: Приключен

Оценка: 5 от 1 потребител